About Images

O mnie

Cześć! Nazywam się Kamil, jestem trenerem specjalizującym się w treningu siłowym, prozdrowotnym i terapii ruchowej.
Pomogę Ci pozbyć się dotychczasowych dolegliwości bólowych, uniknąć potencjalnych kontuzji. Nauczę Cię świadomości ciała, prawidłowego oddychania oraz bezpiecznej techniki podczas wykonywania podstawowych, a także złożonych ruchów i ćwiczeń wielostawowych.
Razem przebrniemy przez Twój proces treningowy, trening będzie w 100% zindywidualizowany i dostosowany do Twoich potrzeb.

W swojej metodyce treningowej bardzo dużo uwagi i czasu poświęcam na zbudowanie odpowiedniej bazy treningowej, m.in. odpowiedniego oddechu, kontroli motorycznej obręczy barkowej i miednicy, świadomości ciała, stabilizacji, odpowiedniej mobilności -> zakresów ruchowych, które pozwalają na uniknięcie kompensacji, które w przyszłości mogą zamienić się w urazy.

Zanim zaczniemy dźwigać ciężary i wykonywać złożone ćwiczenia, muszę być pewny, że masz opanowane odpowiednie podstawy. Takie podejście pozwala mi na redukcje ryzyka wystąpienia kontuzji w przyszłości.

Powrót do sprawności po kontuzji i dobre samopoczucie, wraz ze świetną zabawą podczas treningu daje mi satysfakcje jako trener, szczególnie gdy podopieczny zauważa i sygnalizuje, że dolegliwości dnia codziennego już praktycznie nie doskwierają lub CAŁKOWICIE ZNIKNĘŁY !

SPORT TO MOJA PASJA

Od dziecka jestem związany ze sportem. Od dziecka przez 7 lat grałem w piłkę nożną, później trenowałem kick-boxing przez 4 lata, zdobywając V-ce mistrza Polski Juniorów w dwóch formułach full-contact oraz light-contact. Przez 2 lata trenowałem stricte trójbój siłowy, zdobywając 5 miejsce w pucharze Polski U23. Aktualnie, bawię się treningiem, w moim treningu znajduje się dwubój olimpijski, odważniki kulowe, jednakże głównie stawiam na rozwój siły.

Jestem pasjonatem treningu siłowego, funkcjonalnego, bazuje na teorii, która podparta jest wieloletnią praktyką i doświadczeniem, większość metod, które stosuje na swoich podopiecznych, sam wcześniej zweryfikowałem.

Service Images
Service Images

Odważniki kulowe (kettlebells)

Jestem członkiem elitarnej grupy Centrum Kettlebell TOP TEAM POLSKA. W swojej pracy w dużej mierze używam odważników kulowych. Są świetna alternatywa dla tradycyjnego treningu siłowego ze sztangami. Doskonale się sprawdzą jako narzędzia do pracy nad stabilizacją i mobilnością, a także do ćwiczeń jednostronnych, w często zaniedbanych płaszczyznach tj. czołowej i poprzecznej.

Są świetne pod kątem budowania wydolności i wytrzymałości, ze względu na swój rodzaj pracy bardzo dobrze sprawdzą się u sportowców, szczególnie sportów walki.

Certyfikaty